SON DAKİKA

ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı
04 Mart 2020 - 12:39 | 57 kez okunmuş
ATSO Personeli Daha İyi Hizmet Adına Eğitim Aldı

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyelere ve personellerine eğitimler düzenlemeye devam ederken, geçtiğimiz gün içerisinde stres, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi düzenleyerek personel gelişimlerine katkı sağladı.

ATSO Eğitim salonunda Psikolog Aysun Hızlı Okur tarafından verilen eğitime Oda personelleri katılım gösterirken, ATSO Başkanı Göktaş’ta eğitimlere ilişkin açıklama da bulundu.

Üyelere daha hizmet vermek adına sürekli olarak personel eğitimi düzenlediklerinin altını çizen ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin tüm illerde ve ilçelerde eğitime verdiği önemin farkında olarak her yıl onlarca eğitimi hem üyelerimize hem de personellerimize yönelik olarak düzenliyoruz. Mart ayında Odamızdaki çalışma arkadaşlarımıza Stres, Öfke Kontrolü ve Çatışma yönetimi ad altında eğitimler düzenleyerek gelişimlerine katkı sağladık.

Burada dikkat çekmek istediğim temel nokta Odamızın en büyük ve en temel amacı üyelerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunabilmek olduğudur. Bu belirlediğimiz amacın başlangıç noktası da personellerimizden geçmektedir. Bizlerde personellerimizin her alanda başarılarını artırabilmeleri ve gelişimlerine katkı sağlayabilmeleri adına eğitimler düzenliyoruz. TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun her platforma dile getirdiği Eğitime yapılacak yatırımların ülkeye en büyük hizmettir düşüncesinden yola çıkarak 2020 yılında Aksaray’da eğitimler noktasında çok güzel imzalar atmaya devam edeceğiz. Nisan Ayı içerisinde Üyelerimize ve Personellerimize, Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve Odamız İş Birliği ile Geniş Kapsamlı, Dış Ticaret Eğitimimizi düzenleyeceğiz. Bu eğitimler şehrimiz adına en büyük yatırımlardır. Bu noktada üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan isteğimiz düzenleyecek olduğumuz eğitimlere katılım göstermeleridir. Oda personellerimize yönelik olarak düzenlediğimiz eğitime katkı sağlayan Psikolog Aysun Hızlı Okur’a da ayrıç teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok Üreteceğiz

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok ÜreteceğizAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, geçmişte olduğu gibi gelecekte

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi  Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin Duyuru

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin DuyuruAksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Dede Özkaraca, üyelerin satış

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN