SON DAKİKA

ATB’den “Enflasyonla Mücadele Programına Destek”

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » ATB’den “Enflasyonla Mücadele Programına Destek”
13 Kasım 2018 - 10:32 | 41 kez okunmuş
ATB’den “Enflasyonla Mücadele Programına Destek”

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök üyelerine, devletin “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programına” destek olma çağrısında bulundu.

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi Esnafından Enflasyonla Topyekun Mücadeleye tam destek verdi. Başkan Özkök indirim afişleri ile birlikte üyelerini ziyaret ederek kampanyaya katılmaya davet ettiklerini ve enflasyona karşı birlikte mücadele edilerek başarılı sağlanabileceğini dile getirdi.

Üye iş yerlerinde birçok üründe en az %10 indirime gideceklerini açıklayan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök” Hazine ve Maliye Bakanlığımızın başlatmış olduğu kampanyaya TOBB’un vermiş olduğu desteğe biz de Aksaray olarak varız diyoruz. Tarım Ticaret Merkezi Esnafımızda her zaman olduğu gibi yine devletimizin yanındayız diyerek Enflasyonla Topyekun Mücadeleye kayıtsız kalmayarak üründe en az % 10 indirime gittiklerini ifade ettiler. Ayrıca son dönemde döviz kurlarında yaşanan olağanüstü hareketlerin etkisiyle enflasyon oranı yeniden çift haneli rakamlara çıkmıştır. Artan enflasyon hem alım gücü düşen vatandaşlarımızı hem de artan girdi maliyetleri ve faizler nedeniyle firmalarımızı olumsuz etkilemektedir. Tüm bu sıkıntıları aşmak için Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan enflasyonla mücadele programını son derece önemli buluyor ve destekliyoruz. Zira enflasyonla mücadeleyi ne tek başına kamu ne de tek başına özel sektör yapabilir, sorumluluk hepimizindir” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu Ak Parti İl Genel Meclisi 1-MEHMET TÜZÜN 2-ABDİ OKUR 3-VEYSEL YILDIZ 4-FERHAN

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli olduSIRA NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MESLEK GÖREVİ ÖZHAN TÜREMİŞ LİSANS JEOLOJİ

MHP Meclis Üyeleri Belli oldu

MHP Meclis Üyeleri Belli olduMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatları olarak; İl Başkanımız

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN