Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!

Ana Sayfa » Haberler » Dünya » Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!
06 Ocak 2018 - 17:17 | 79 kez okunmuş
Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!

Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Başkanı Sinan Burhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteği ve talimatı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Türksat Ücretleri ile ilgili indirim açıklamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirtti. Burhan, “yaptığımız görüşmelerin ve mücadelenin sonucunu aldık, tüm yerel kanallarımıza hayırlı olsun” dedi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yerel televizyonların karşılaştığı sorunları yakından takip ettiklerini belirterek, “Yapılan çalışmalar sonucunda uydu yayını başına maliyetleri 2 Mbps kullananlar için yaklaşık yüzde 40, 3 Mbps kullananlar için ise yaklaşık yüzde 60 indiren tarifeleri hazırladık.” dedi.

Bakan Arslan’ın bu açıklaması Anadolu medyasında memnuniyetle karşılandı. Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Başkanı Sinan Burhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “TÜRKSAT ücretlerinin indirime gitmesi ile ilgili 320 Anadolu medyası adına özellikle yerel medyaya olan desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’ya çok teşekkür ediyoruz dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteği ve talimatı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Türksat ücretleri ile ilgili indirim açıklamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirten Burhan, “Yaptığımız görüşmelerin ve mücadelenin sonucunu aldık, tüm yerel kanallarımıza hayırlı olsun” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret EttiAK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı Tamamlandı

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı TamamlandıGÖKTAŞ “ÜYELERİMİZ İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPTIK” Türkiye Odalar ve Borsalar

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!Kist Hidatik Hastalığından Korunun! Kistik ekinokkozis, ülkemizde, özellikle

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN