Dolar : Alış : 3.7967 / Satış : 3.8036
Euro : Alış : 4.6385 / Satış : 4.6469

Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!

Ana Sayfa » Haberler » Dünya » Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!
06 Ocak 2018 - 17:17 | 50 kez okunmuş
Anadolu medyasından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür!

Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Başkanı Sinan Burhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteği ve talimatı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Türksat Ücretleri ile ilgili indirim açıklamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirtti. Burhan, “yaptığımız görüşmelerin ve mücadelenin sonucunu aldık, tüm yerel kanallarımıza hayırlı olsun” dedi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yerel televizyonların karşılaştığı sorunları yakından takip ettiklerini belirterek, “Yapılan çalışmalar sonucunda uydu yayını başına maliyetleri 2 Mbps kullananlar için yaklaşık yüzde 40, 3 Mbps kullananlar için ise yaklaşık yüzde 60 indiren tarifeleri hazırladık.” dedi.

Bakan Arslan’ın bu açıklaması Anadolu medyasında memnuniyetle karşılandı. Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) Başkanı Sinan Burhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “TÜRKSAT ücretlerinin indirime gitmesi ile ilgili 320 Anadolu medyası adına özellikle yerel medyaya olan desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’ya çok teşekkür ediyoruz dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteği ve talimatı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Türksat ücretleri ile ilgili indirim açıklamasını memnuniyetle karşıladıklarını belirten Burhan, “Yaptığımız görüşmelerin ve mücadelenin sonucunu aldık, tüm yerel kanallarımıza hayırlı olsun” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdı

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdıAk Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye EttiVali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam Ediyor

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam EdiyorTürkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray olimpik yüzme havuzunda başladı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN