Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu
07 Ağustos 2018 - 20:04 | 173 kez okunmuş
Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu

2018-2019 Futbol sezonu açılmıştır. Bugün Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda bir araya gelen Kulüp başkanları sezonun ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanı Cavit Kılıç toplantıda yaptığı konuşmasında; Öncelikle 2018-2019 Futbol sezonunun başta kulüplerimiz olmak üzere tüm spor sevenlere hayırlı olsun. Bugün burada toplanma sebebimiz; 2018-2019 Futbol sezonunda oynayacak takımları belirlemek için bir araya geldik. Toplantımıza katılan tüm Kulüp başkanlarına teşekkür ederim.

2018-2019 Futbol sezonunda oynayacak takımların kura çekimi 31 Ağustos 2018 Cuma günü SaaT 14:00’de Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonda çekilecektir. Kulüp başkanlarımızın bir an önce Liğ’e katılım ücretlerini ve Lisans evraklarını yaptırıp Liğ’e hazır olmaları gerekmektedir. Yeni atanan Hakem camiamıza başta Aksaray İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Atıcı olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Bir önceki dönemde görev yapan birlikte 9 yıl görev yaptığımız Şükrü Okur ve ekibine teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Hep Birlikte Katma Değeri Yüksek İşlere İmza Atacağız

Hep Birlikte Katma Değeri Yüksek İşlere İmza AtacağızTOBB Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu, seçimlerin ardından ilk aylık toplantısını

2019 Yılı İstihdam Teşvikleri ve Destekleri Tanıtım Programı düzenlendi

2019 Yılı İstihdam Teşvikleri ve Destekleri Tanıtım Programı düzenlendi“İstihdam Seferberliği 2019” tanıtımı ve istihdam teşvikleri ile ilgili

Çevre ve Şehircilik Bakanı Aksaray’da

Çevre ve Şehircilik Bakanı Aksaray’daÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN