Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu
07 Ağustos 2018 - 20:04 | 161 kez okunmuş
Amatör Spor Kulüplerinde oynayacak takımlar belli oldu

2018-2019 Futbol sezonu açılmıştır. Bugün Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda bir araya gelen Kulüp başkanları sezonun ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyon başkanı Cavit Kılıç toplantıda yaptığı konuşmasında; Öncelikle 2018-2019 Futbol sezonunun başta kulüplerimiz olmak üzere tüm spor sevenlere hayırlı olsun. Bugün burada toplanma sebebimiz; 2018-2019 Futbol sezonunda oynayacak takımları belirlemek için bir araya geldik. Toplantımıza katılan tüm Kulüp başkanlarına teşekkür ederim.

2018-2019 Futbol sezonunda oynayacak takımların kura çekimi 31 Ağustos 2018 Cuma günü SaaT 14:00’de Aksaray Amatör Spor Kulüpleri Federasyonda çekilecektir. Kulüp başkanlarımızın bir an önce Liğ’e katılım ücretlerini ve Lisans evraklarını yaptırıp Liğ’e hazır olmaları gerekmektedir. Yeni atanan Hakem camiamıza başta Aksaray İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Atıcı olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Bir önceki dönemde görev yapan birlikte 9 yıl görev yaptığımız Şükrü Okur ve ekibine teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Hırsızlara Şok Operasyon

Hırsızlara Şok OperasyonAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince ilimizde

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendi

2. OSB kurulması için istişare toplantısı düzenlendiAksaray’a 2. OSB kurulması için Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ve OSB Müdürlüğünce

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldı

Yüksek verimli sığır ırkı için ilk adım atıldıKOP İdaresi, Aksaray Üniversitesi ve Damızlık Süt Sığırı Yetiştiricileri

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN