Aksaray’ın Markası İZOSOLO Seminerlerle Tanıtılıyor

Ana Sayfa » Haberler » Ekonomi » Aksaray’ın Markası İZOSOLO Seminerlerle Tanıtılıyor
20 Şubat 2017 - 10:17 | 226 kez okunmuş
Aksaray’ın Markası İZOSOLO Seminerlerle Tanıtılıyor

Aksaray organize sanayi bölgesinde yalıtım malzemesi üretimi yapan Aksaraylı iş kadını Aysun Akkurt’a ait izosolo yalıtım firması, özellikle apartman yöneticileri ve inşaat sektöründe bulunanlara yönelik seminer düzenliyor.

Seminer, 22 Şubat Çarşamba günü saat 15;00 da Aksaray Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenecek.

İzosolo firmasının sahibi Kadın Girişimci ve İş Kadını Aysun Akkurt, Türkiye’de önemli bir konuma sahip olan İzosolo yalıtım firmasının Aksaray’ın öz sermayesi olduğunu belirterek şunları söyledi “İzosolo markamız tamamen yüzde yüz organik yerli malıdır. Aksaray’ımızın markasıdır. İzosolo ürünlerimiz sağlıklı binalar için, enerji tasarrufu için ısı,ses ve yangın yalıtımı mükemmel bir özelliğe sahiptir. İnşaat sektörü ve apartman yöneticileri için 22 Şubat 2017 de saat 15;00 da belediye tiyatro salonunda izosolo ürünleri hakkında bilgilendirme semineri düzenliyoruz.

Aksaray’ımızdaki Binaların ses, ısı ve yangına karşı kanserejon içermeyen İzosolo ürünleriyle daha sağlıklı hale gelmesi dileğiyle tüm hemşerilerimizi seminerimize davet ediyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Taş Kırma Ünitesi Hizmete Başladı

Taş Kırma Ünitesi Hizmete BaşladıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde taş kırma ünitesi hizmet

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile Getirildi

Ekonomi Şurasında Aksaray’ın Talepleri Dile GetirildiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Et ve Süt Satışlarından Kesilen Mera Fonu Kesintisi KaldırıldıAksaray Ticaret Borsası girişimleri sonucunda Mera Fonu kesintisi 18.01.2019 Tarih

RastgeleSeçilen İçerik
Derya Giyim

08 Ağustos 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN