Aksaray’da Cumhurbaşkanlığı Zaferi Coşku İle Karşılandı

Ana Sayfa » Haberler » Aksaray’da Cumhurbaşkanlığı Zaferi Coşku İle Karşılandı
11 Ağustos 2014 - 15:10 | 14.427 kez okunmuş
AKSARAY’DA CUMHURBAŞKANLIĞI ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI

AKSARAY’DA CUMHURBAŞKANLIĞI ZAFERİ COŞKU İLE KUTLANDI

Aksaray’ın Cadde ve sokaklarında oluşan yüzlerce araç konvoyunda renkli görüntüler yaşandı. 7’den 70’şe sokaklara dökülen vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ın 12.Cumhurbaşkanı olmasını büyük bir coşku ile kutladılar

Aksaray halkı daha önceki seçimlerde olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de damgasını vurdu.

Aksaray’da sandık başına giden seçmenler kesin olmayan sonuçlara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a % 74 gibi yüksek bir oranla destek verdiler.

Seçim sonuçlarının açıklanması ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye genelinde % 52’nin üzerinde oy alması üzerine tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da seçmenler sokaklara dökülerek Cumhurbaşkanlığı zaferini kutlamaya başladılar.

Aksaray’da ise binlerce vatandaş hem araçlarıyla konvoy oluşturdular hem de evlerinin balkonlarından konvoylara el sallayarak zaferi kutladılar.

Ak parti Aksaray teşkilatının önü ise adeta düğün evi gibiydi. Zaferin coşkusu ile partiye akın eden vatandaşlar müzik eşliğinde halaylar çekip, oynadılar ve gece geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler.

Aksaray’ın Cadde ve sokaklarında oluşan yüzlerce araç konvoyunda renkli görüntüler yaşandı. 7’den 70’şe sokaklara dökülen vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ın 12.Cumhurbaşkanı olmasını büyük bir coşku ile kutladılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Özel Çocuklara Özel Gezi

Özel Çocuklara Özel GeziAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Biriminin ilgilendiği özel çocuklar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli Açıklamalar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli AçıklamalarAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Basılı

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret EttiAksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN