Aksaray Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayrak Değişimi

Ana Sayfa » Haberler » Aksaray Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayrak Değişimi
05 Temmuz 2018 - 9:20 | 174 kez okunmuş
Aksaray Ülkü Ocakları İl Başkanı Bayrak Değişimi

Aksaray Ülkü Ocakları İl Başkanlığında Bayrak Değişimi Yeni Başkan Muhsin Arslan oldu…
Yapılan açıklamada; Ülküocakları Aksaray İl Başkanı Ali AKBULUT, Ülküocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ ve MHP Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI’nın katılmış olduğu devir teslim töreni ile İl Ocak Başkanlığı görevini Muhsin ARSLAN’a devretmiştir.

Yaklaşık 1 buçuk yıldır Aksaray’ da aldığı bayrağı görev aşkı, teşkilat bilinci, davaya inancı ve lidere sadakatiyle , onuru ve Şeref’iyle zirveye çıkartıp orada dalgalandıran Ali AKBULUT başkanımız , 24 Haziran seçimleri sonrasında Bilge liderimiz Devlet BAHÇELİ’nin talebi ve Ülküocakları Genel Başkanı Ve MHP Mersin Milletvekili Olcay KILAVUZ’un takdiri ile 4 Temmuz itibari ile Ülküocakları Genel Merkezine ataması gerçekleştirilmiştir. Aynı zamanda Ali AKBULUT ‘ a çifte görev verilerek hem Ülküocakları Genel Merkezi Yöneticiliği hemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan KAŞLI’nın Danışmanlık görevi verilmiştir. Ali AKBULUT başkanımıza Aksaray Ülküocakları olarak üstlenmiş olduğu ve atanmış olduğu yeni görevlerinde başarılar diliyor, Şehrimiz ve Aksaray Ülküocağımıza yapmış olduğu katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.

Yine yeni ataması yapılan Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhsin ARSLAN’a da yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN