Aksaray Ticaret Borsası Öğrencilere Kaban Dağıttı

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Aksaray Ticaret Borsası Öğrencilere Kaban Dağıttı
23 Ekim 2014 - 15:03 | 13.564 kez okunmuş

Aksaray Ticaret Borsası Öğrencilere Kaban Dağıttı

Aksaray Ticaret Borsası Öğrencilere Kaban Dağıttı

Aksaray Ticaret Borsası eğitime destek kapsamında Ortaköy ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı. Kabanlar Ortaköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Can’a İlçe Kaymakamı Harun Başıbüyük’e, Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Aksaray Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Mehmet Ekici ve İlhan Demir tarafından teslim edildi.

Kaban teslimi esnasında bir açıklama yapan Ortaköy Kaymakamı Harun Başıbüyük, “Aksaray Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Hamit Özkök’e bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize, okul idarecilerimiz en uygun şekilde dağıtımını yapacak, onlar adına da tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ise “Bildiğiniz gibi her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin(TOBB), Aksaray Ticaret Borsasına tanımış olduğu kışlık kaban yardımı kapsamında biz de bu yıl ilçelerimizin tamamına, Ortaköy ilçemizden başlamak şartı ile 200 adet ihtiyaç sahibi öğrencilerimize sayın kaymakamımızın himayelerinde, ilçe milli eğitim müdürümüzün gözetiminde inşallah dağıtımı gerçekleşecektir. Ayrıca bu işe vesile olduğumuz için de kendimizi mutlu ve bahtiyar hissediyoruz. Burada bizzat yardımları yerine ulaştıracak olan sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve ekibine vesile oldukları içinde ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Altınsoy, Tarım ve Ticaret Merkezini Ziyaret EttiAK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki İl Başkan Yardımcıları

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı Tamamlandı

Mesleki Yeterlilik Sınavlarının İlk Ayağı TamamlandıGÖKTAŞ “ÜYELERİMİZ İÇİN HER FEDAKARLIĞI YAPTIK” Türkiye Odalar ve Borsalar

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!

Kist Hidatik Hastalığından Korunun!Kist Hidatik Hastalığından Korunun! Kistik ekinokkozis, ülkemizde, özellikle

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN