Aksaray İş Dünyası ABD Yaptırımlarını Kınadı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Aksaray İş Dünyası ABD Yaptırımlarını Kınadı
02 Ağustos 2018 - 12:06 | 73 kez okunmuş
Aksaray İş Dünyası ABD Yaptırımlarını Kınadı

ABD’nin Türkiye’ye yönelik yaptırım kararıyla ilgili olarak, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş tarafından yazılı açıklama yapıldı.

Yaptırımların kabul edilemez olduğunu ve iş dünyası olarak Devletimizin atacağı her adımda destek olacaklarını belirten ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da “ABD Başkanı Donald Trump’un her geçen gün gerek Ortadoğu gerek Uzakdoğu ve Batılı ülkelere yönelik olarak sürekli attığı mesnetsiz hareketleri Türkiye üzerinde uygulamaya kalkmasını iş dünyası olarak asla kabul etmiyoruz.

FETO gibi bir terör örgütü liderine ülkesinde en iyi şartlarda yaşama hakkı tanıyan bir ülke kalkıp ta bize Adalet dersi vermeye kalkmasın.

İşine gelmeyen her durumda ülke ayırt etmeksizin yaptırım koymaya kalkan Amerika Birleşik Devletleri Türkiye’nin hiçbir zaman tehditlere boyun eğmeyeceğinin farkına ne zaman varacaktır merak ediyoruz.

Bu millet 15 Temmuz gibi içindeki en büyük hainlere bile boyun eğmemiş iken dış güçlerin yaptırımlarına ve oyunlarına boyun eğecek bir millet değildir. Tarih boyunca Devletimizin üzerinde oynanan oyunlar defalarca bozulduğu gibi bu oyunlarda Rabbimizin izni, milletimizin azmi bile emeline ulaşmayacaktır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Devletimize karşı atılacak her oyunun karşısında olacak Milletimiz ve İş Dünyamızla birlikte hareket ederek tüm oyunları bozmak için çalışacağız.

Bilinmesini istiyoruz ki Aksaray İş Dünyası Devletinin yanında İçişleri ve Adalet Bakanlarının arkasında olacaktır” Dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

ASÜ 13 Yaşında

ASÜ 13 YaşındaAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, 13’üncü yılında

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayın

Hasar Danışmanlık şirketlerinin mağduru olmayınAksaray Barosu Başkanı Av.Ramazan Erhan TOPRAK yaptığı açıklamada; Sözlerime

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü Taşındı

İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü TaşındıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Konya İl Müdürlüğü, çalışmalarını

RastgeleSeçilen İçerik
Tek Çare MHP

29 Nisan 2015

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN