Aksaray İl Özel İdaresinde Bayramlaşma

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Aksaray İl Özel İdaresinde Bayramlaşma
20 Temmuz 2015 - 10:02 | 13.769 kez okunmuş
Aksaray İl Özel İdaresinde Bayramlaşma

Ramazan Bayramı’nın sona ermesi ile birlikte Aksaray İl Özel İdaresinde çalışmalar kaldığı yerden devam ediyor. Mesainin ilk gününde İl Özel İdaresi tüm personelin katılımıyla bayramlaşma gerçekleşti.

Kuruma ait sosyal tesislerde düzenlenen bayramlaşma törenine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Çapan Altındal ,Yılmaz Altınsoy, Yol-İş Sendikası Şube Genel Sekreteri İlker Arıbaş, birim müdürleri ve çok sayıda kurum çalışanı katıldı. Törende yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin en üst düzeyde yaşandığı müstesna aylardan olan Ramazan ayının ardından bayrama erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Genel Sekreter Ramazan Altundağ, bayram vesilesi ile oluşan bu ortamın bayramdan sonra da devamını diledi ve tüm personelin Ramazan bayramını kutladı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi

Genel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldiGenel Sekreter, Muhtarlar ve Otobanın Yüklenici Firma Sahipleri Bir araya geldi.

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye Başlandı

İlk İmplantlar Cerrahi Olarak Yerleştirilmeye BaşlandıAksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde İlk İmplantlar Cerrahi Olarak

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu

Arda Beştaş, Enerya Genel Müdürü OlduArda Beştaş, Enerya Genel Müdürü Oldu. 2008 yılından itibaren Enerya’da

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN