SON DAKİKA

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği 20. İyilik tırını İdlib’e

Ana Sayfa » Haberler » Güncel Haber » Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği 20. İyilik tırını İdlib’e
04 Mart 2020 - 12:35 | 29 kez okunmuş
Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği 20. İyilik tırını İdlib’e

Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği 20. İyilik tırını İdlib’e sığınan ve çoğunluğu Türkmenlerden oluşan kamplara gönderdi. Bahar Kalkanı Harekatı ile bir yandan ordumuz dosta güven düşmana korku salarken, diğer yandan insani yardım kuruluşları, özellikle çocuk, yaşlı ve yaralıların imdâdına yetişmeye çalışıyorlar.
Konu ile ilgili açıklama yapan Aksaray İHH Başkanı Şenol Korkmaz, Müslümanlar olarak ağır bir imtihandan geçtiğimiz bu süreçte devlet-millet dayanışmasının ne kadar önemli olduğunu belirtti. Her zaman mazlum ve mağdurların yanında yer alan Aksaray’daki hayırseverlere teşekkür eden Korkmaz, “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın” ilkesi doğrultusunda gelecek nesillere iyilik ve insanlık konularında güzel bir miras bıraktıkları için Aksaray’lılar olarak kendilerini gururlu hissettiklerini ifade etti.
Korkmaz şöyle devam etti: “Zalim Esed ve işbirlikçileri savunmasız, silahsız, kadın, çocuk demeden mazlumlara kurşun sıkıp öldürmeye devam etse de, biz insanı yaşaması için çabalamaya gayret edeceğiz. İşte bizim onlardan farkımız budur. Rabbim tüm gönül dostlarının yardımlarını kabul buyursun. Güvenlik güçlerimizi de muhafaza edip, muzaffer eylesin İnşaAllah.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Gazeteciler Birliği 12 yaşında

Gazeteciler Birliği 12 yaşındaGazeteciler Birliği, 12. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Gazeteciler Birliği

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok Üreteceğiz

Güçlü Tarım, Güçlü Türkiye İlkesiyle Daha Çok ÜreteceğizAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, geçmişte olduğu gibi gelecekte

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi  Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin Duyuru

TAPDK 2020 Yılı Satış Belgesi Süre Uzatım İşlemlerine İlişkin DuyuruAksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Vekili Dede Özkaraca, üyelerin satış

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN