SON DAKİKA

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin Sokaklarda

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin Sokaklarda
17 Kasım 2018 - 12:46 | 31 kez okunmuş
Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin Sokaklarda

Aksaray Emniyet Müdürlüğü TEM, Kaçakçılık, Narkotik, Asayiş, Siber Suçlarla Mucadele, Çocuk Şube ve Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından il ve ilçelerimizde sabit noktalarda ve umuma açık yerlerde, 16.11.2018 günü,

♦️50 Ekip ve ♦️200 Personelin katılımıyla *Huzur ve Güven Uygulaması* yapıldı. *Uygulama kapsamında*

📌 1201 Şahsın UYAP ve GBT sorgulaması yapılmış, ➖ *Yaralama* suçundan *1 Yıl Hapis Cezası* ile aranan 1 şahıs ➖ *Borçlunun Ödeme Şartını İhlal* suçundan 3 Ay Hapis Cezası ile aranan 1 şahıs ➖ *Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokmak* suçundan 5 Ay Hapis Cezası ile aranan 1 şahıs olmak üzere, hakkında yakalama kararı bulunan 3 şahıs yakalanmıştır. ➖4 şahıstan 1.20 gram *SKUNK* tabir edilen uyuşturucu madde ➖1 şahıstan 1 adet 7.65 mm çapında *ruhsatsız tabanca* , 1 adet şarjör ve 6 adet fişek ➖1 Şahıstan 1 adet *Samuray Kılıcı* tabir edilen kesici alet elde edilmiş ve şüpheliler hakkında Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda soruşturma yapılmıştır. 📌 53 umuma açık işyeri denetlenmiş ➖6 İşyerine Tütün Kanununa Muhalefet Etmek suçundan ➖4 İşyerine Ruhsatsı bulunmadığı için tutanak tanzim edilmiştir. ➖17 Şahsa Tütün Kanununa Muhalefet suçundan *2108 TL* idari para cezası uygulanmıştır. 📌 289 Araç ve sürücüsü kontrol edilmiş ➖Kural ihlali yapan 26 araç ve sürücüsüne 13.240 TL idari para cezası uygulanmış, ➖kusuru görülen 5 Araç Trafikten Men edilmiştir.

Aksaray Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ, Halkımızın huzur ve güvenliği için suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir diyerek Huzur uygulamaların devam edeceğini ayrıca şehrin muhtelif yerlerinde ekipler tarafından ŞOK uygulamaların yapıldığını beyan etmiştir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

Ak Parti Meclis Üyeleri Belli oldu Ak Parti İl Genel Meclisi 1-MEHMET TÜZÜN 2-ABDİ OKUR 3-VEYSEL YILDIZ 4-FERHAN

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli oldu

İYİ Parti Meclis Üyeleri Belli olduSIRA NO ADI SOYADI ÖĞRENİM DURUMU MESLEK GÖREVİ ÖZHAN TÜREMİŞ LİSANS JEOLOJİ

MHP Meclis Üyeleri Belli oldu

MHP Meclis Üyeleri Belli olduMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Teşkilatları olarak; İl Başkanımız

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN