Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret
16 Ekim 2018 - 14:02 | 33 kez okunmuş
Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Uluslararası Doktorlar Derneği (AID) Aksaray Yönetimi İl Sağlık Müdürü Dr Cengizhan KILIÇASLAN’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
AID Başkanı Dt İrfan Eren KESKİN AID Aksaray Temsilciliğinin yerelde Aksaray genelde insanlığın hayrına sağlık alanında gönüllü insani yardım hizmeti sunan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. Amaçlarının ilk etapta Aksaray genelinde, özellikle kırsal alanlarda sağlıklı yaşam ve koruyucu hekimlik konularında bilinçlendirme ziyaretleri yapmak olduğunu belirten Keskin, İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak projeler yürütebileceklerini sözlerine ekledi.
İl Sağlık Müdürü Cengizhan KILIÇASLAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve AID Aksaray Temsilciliğinin hayırlı olmasını diledi. Daha sağlıklı bir Aksaray için her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyleyen Kılıçaslan, AID Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandı

OSB Müteşebbis Heyeti seçim gündemi ile toplandıAksaray Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Valimiz Ali Mantı

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Dinçer’e Hayırlı Olsun ZiyaretiAksaray Valisi Ali Mantı 31 Haziran Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı

Hırsızlık suçundan 2 kişi tutuklandı21.04.2019 günü ilimiz Taşpazar Mahallesi 827 / Şehit Polis Mehmet Rüştü Arkaç

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN