Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Ana Sayfa » Haberler » Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret
16 Ekim 2018 - 14:02 | 24 kez okunmuş
Aksaray AID’den İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Uluslararası Doktorlar Derneği (AID) Aksaray Yönetimi İl Sağlık Müdürü Dr Cengizhan KILIÇASLAN’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
AID Başkanı Dt İrfan Eren KESKİN AID Aksaray Temsilciliğinin yerelde Aksaray genelde insanlığın hayrına sağlık alanında gönüllü insani yardım hizmeti sunan bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirtti. Amaçlarının ilk etapta Aksaray genelinde, özellikle kırsal alanlarda sağlıklı yaşam ve koruyucu hekimlik konularında bilinçlendirme ziyaretleri yapmak olduğunu belirten Keskin, İl Sağlık Müdürlüğü ile ortak projeler yürütebileceklerini sözlerine ekledi.
İl Sağlık Müdürü Cengizhan KILIÇASLAN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve AID Aksaray Temsilciliğinin hayırlı olmasını diledi. Daha sağlıklı bir Aksaray için her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyleyen Kılıçaslan, AID Başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandı

Evden Hırsızlık yapan 2 kişi yakalandıAsayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinin ilimizde meydana gelen

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı

Aksaray’da 83 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladıAksaray’da 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1.Yarıyılını tamamlayan 83.352

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağız

Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa hep birlikte yapacağızVali Ali Mantı: “Seçimlerin Aksaray’da huzur içinde yapılması için ne gerekiyorsa

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN