AKMÜB Aksaray Belediyesi İçin Kampta

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AKMÜB Aksaray Belediyesi İçin Kampta
11 Şubat 2019 - 14:09 | 55 kez okunmuş
AKMÜB Aksaray Belediyesi İçin Kampta

Aksaray Müteahhitler Birliği, geçtiğimiz hafta sonu Kırşehir Armas Termal Otelde, Belediye başkan adaylarına 5 yıllık plan dahilinde, sunacakları istekler için Genişletilmiş İstişare toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Fatih Güneş, yaptığı açıklamada; Belediyeciliğin temelinde İmar vardır,bizlerde Aksaray’ın en büyük inşaat sektörünün temsilcisi olarak,Aksaray’ın gelişimine yön vererek,büyük yatırımlar yaparak şehrimizi daha güzel ve daha yaşanacak hale getirme çabasındayız.Gelecek belediye başkanı ve yönetimi, bizlere sormadan şehri imar edemez. Bu sebeple ,sadece ama sadece Aksaray’ımızı düşünerek, vatandaşlarımızı düşünerek, şahsi menfaat çizgisinden uzak,bu hazırladığımız dosyalarımızı,Belediye başkan adaylarımıza sunacağız. Bizler, Aksaray’ımıza sahip çıkacağız, bizden sonraki gelen nesillerimize daha rahat ve daha nezih bir kent bırakmalıyız. Onların vebali bizlerin boynunadır. Aksaray Müteahhitler Birliği olarak, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bizim amacımız şehrimizi daha da modernleşmesi, ortak paydamız Aksaray’ımızdır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Evden Hırsızlık yapan şahıs yakalandı

Evden Hırsızlık yapan şahıs yakalandıAksaray emniyet müdürlüğünden yapılan açıklamada;13.07.2019 günü ilimiz

Trafik Değerlendirme Toplantısı

Trafik Değerlendirme ToplantısıAksaray’ın 2019 yılı ilk 6 aylık trafik durumunun değerlendirildiği toplantı

Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik Konferansı

Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik KonferansıAksaray Üniversitesi tarafından ‘Türk Siyasi Hayatında Darbeler ve Milli Egemenlik

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN