AK Partili Gençler İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

Ana Sayfa » Haberler » AK Partili Gençler İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı
28 Aralık 2018 - 14:33 | 13 kez okunmuş
AK Partili Gençler İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

AK Parti Aksaray Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yakacak ve gıda yardımı yapıldı.

AK Gençlik, Aksaray’ın her zaman duyarlı olduğu sosyal sorumluluk projelerinde yine bir başarı elde etmenin huzurunu yaşıyor. Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Birim Başkanı Tayfun Yerli, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Yiğit Gökalp Çağlayan ve teşkilat üyeleri temin ettikleri erzak ve kışlık yakacakları yardıma muhtaç ailelere kendi elleriyle teslim ederek hayır dualarını aldı.

Toplumsal alanda sosyal yardımlaşmayı yaygınlaştırmaya çalıştıklarını ve sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini ifade eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç, ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Yardıma muhtaç ailelerin yanında olmak, onların dertlerine bir nebze olsun ortak olmak ve onların yüzünü güldürmenin kendileri için büyük önem taşıdığını dile getiren Başkan Kılıç, “Yaptığımız bu yardımlarla, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı sevindirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. AK Parti Gençlik Kolları olarak bizler sürekli halkımız ile iç içeyiz. Her zaman vatandaşlarımız ile bir arada oluyoruz. İmkanlarımız ölçüsünde her soruna el uzatmaya çalışıyoruz. Buda bize manevi bir huzur sağlıyor ve çalışma heyecanımızı ayakta tutuyor. AK Parti Gençlik Kollarının sosyal sorumluluk projeleri her zaman ve her yerde devam edecektir. Bize bu konuda destek veren tüm vatandaşlara, hayırseverlere teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı18.03.2019 günü saat:22.00 sıralarında Taşpazar Mahallesi 852 Sokak Erdem Sitesinde

Karnından devasa kitle çıkartıldı

Karnından devasa kitle çıkartıldı6 yaşında ki bir çocuğun karnından 20 cm büyüklüğünde, 2 kg ağırlığında

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyor

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyorAksaray İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent SAKLAV ilimizde faaliyete gösteren

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN