Ak Parti’de nefesler tutuldu

Ana Sayfa » Haberler » Ak Parti’de nefesler tutuldu
09 Kasım 2014 - 20:55 | 14.092 kez okunmuş

Ak Partide nefesler tutuldu

Ak Partide nefesler tutuldu

Aksaray İl başkanlığına isimleri geçen ve aday olan isimler arasına yeni bir isim daha eklenerek yarış devam ediyor. Ak Parti genel merkezi acaba kimi seçecek. Hatırlanacağı gibi İl Merkezinde isimleri gecen Yılmaz İlhan, Şaban Bostan, Hüseyin Altınsoy, İsmail Biçen, Abdulkadir kartay isimlerine yeni olarak Süleyman Canbulut katıldı. Kulislerde konuşulan ancak aday olmamış olan birçok isim de “ acaba bu adaylardan biri olmaz da bize sıra gelir mi” düşüncesiyle beklemedeler.
Ancak bu Ak Parti siyasetinde ne kadar yer bulur bilinmez ama pek prim yapacağa da benzemiyor açıkçası. Ak Parti içinde konuşulan ve her şeye rağmen en şanslı görünen isimlere bir bakalım…
İsmail Biçen: Teşkilata uzak değil sevilip sayılan ve partiye emek vermiş bir isim. Güçlü bir aday.
Yılmaz İlhan: Belediye Başkan Yardımcılığı görevi yapıyor. Teşkilat tarafından çok sevilen ve başkan olmasına kesin gözüyle bakılan bir isim.
Süleyman Canbulut: Eski Demokratlardan yeni bir Ak Partili olmasına rağmen her ne kadar Belediye meclis üyeside olsa il başkanlığına teşkilat ve delegeler tarafından pek sıcak bakılmıyor. Olası adaylardan bir tanesi.
Ak Parti Genel Merkezi’nin İl başkanını belirleme çalışması büyük ölçüde bitmiş olduğu edinilen bilgiler arasında. Acaba sizce bu adaylardan hangisi başkanlık biletini alacak? Kulağımıza gelen bir diğer bilgi ise, adaylardan bir tanesinin bir adım önde olduğu yönünde. Çok yakında açıklayacağımız bu aday’ın sürpriz yaparak il başkanı olacağı bu yüzden şimdilik gizli tutulduğu ve ilçe kongrelerine müteakip isminin ortaya çıkacağı edinilen bilgiler arasında.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde

Aksaray ihracat ve üretimde dengi illere göre daha iyi bir yerde2019 yılı Temmuz ayı il İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Vali

Motorlarla Ses Terörü

Motorlarla Ses TerörüSes Kirliliği yaratan motorlulular, bu yarattıkları ses kirliliği ile özellikle

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu Yapıldı

Yeni Doğan Kız Çocuğuna Yapay Yemek Borusu YapıldıAksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir ilk daha yaşandı.

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN