SON DAKİKA

Ak Parti’de İlçe Kongreleri Başlıyor

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Ak Parti’de İlçe Kongreleri Başlıyor
24 Ağustos 2020 - 11:39 | 24 kez okunmuş
Ak Parti’de İlçe Kongreleri Başlıyor

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Teşkilatçılığı memleket meselesi olarak görüyoruz. Çünkü şu süreçte AK Parti’nin kaderi ile ülkenin kaderi birdir” dedi.

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ‘Her Şey Türkiye İçin’ diyerek çıktığımız bu yolda hizmetlerle dolu 18 yılı geride bıraktık. Vesayet sistemi ortadan kaldırılmış, ülkemizde milli iradenin üstünlüğü sağlanmıştır. Umutlarını bizlerin, iktidarımızın tökezlemesine bağlayan Türkiye düşmanlarına bekledikleri fırsatı veremeyeceğiz. Bizler, birlik olmadan dirlik olmayacağına inanan, aynı davaya, aynı sevdaya gönül vermiş insanlarız. Şehrimizin yarını, Ülkemizin istikbali, bizlerin de mensubu olduğu bu kadroların omuzlarındadır” diye konuştu.

Kongre sürecine de değinen Altınsoy, “29 Ağustos itibarıyla AK Partimizin kongre sürecini Gülağaç ve Güzelyurt ilçelerimizden başlatacağız. Eskil ve Sultanhanı 5 Eylül’de, Ortaköy ve Ağaçören 6 Eylül tarihinde, Merkez İlçemizi de Eylül’ün 12’sinde tamamlamayacağız. Kongrelerimiz, Büyük, güçlü ve bağımsız Türkiye için güç birliği yaptığımız, aynı zamanda kardeşlik bağlarımızı yenilemekle birlikte, ülkemizi 2023 – 2053 – 2071 hedeflerine taşıyacak yeni kadroların da aramıza katıldığı zamanlar olacaktır. Kurucularımızdan bugüne milletvekili, il başkanı, ilçe başkanı, belediye başkanı, meclis üyesi, mahalle başkanları tümüyle görev almış tüm teşkilat mensuplarımız bu davanın neferleriyiz. Nasıl ki ülkemizin bekası adına sınır ötesinde başlattığımız harekâtlarda zafere ulaşmak durumunda isek; hizmet erleri olarak bizler de sorumluluklarımızı yerine getirerek başarıya ulaşmak mecburiyetindeyiz. Teşkilatçılığı memleket meselesi olarak görüyoruz. Çünkü şu süreçte AK Parti’nin kaderi ile ülkenin kaderi bir olduğunun farkındayız.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kablo Hırsızları Yakalandı

Kablo Hırsızları YakalandıAksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde nitelikli asayiş suçları

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Vali Hamza Aydoğdu’dan sağlık çalışanlarına moral ziyaretiVali Aydoğdu:“Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir

Uyuşturucu Operasyonu

Uyuşturucu OperasyonuAksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN