AK Parti Teşkilatı Dava Aşkıyla Sahada

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti Teşkilatı Dava Aşkıyla Sahada
02 Ocak 2019 - 15:38 | 24 kez okunmuş
AK Parti Teşkilatı Dava Aşkıyla Sahada

Esnaflarla çay içip sohbet eden, gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, “Biz gönüller almak, Aksaray’a hizmetkâr olmak için yola çıktık” dedi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Dinçer, esnaf ziyaretine İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretlere devam ediyor. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen esnaf ziyareti sırasında konuşan Dinçer, “İlimizin her kesimiyle birlikte hareket ederek güzel ilimizi daha da güzelleştirmek, gönülleri almak, Aksaray’a hizmetkâr olmak için yola çıktık. Hedefimiz sadece yol, bina ve parklar yapmak değil, gönülleri de yapmak, yapacağımız hizmetler ile insanlara dokunmak. Yapacağımız çalışmalar insan odaklı olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği vizyonu ile hareket ederek, Aksaray’ı hep birlikte yöneteceğiz. İlimizi hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız. Sevgi ile yola çıktık sevgi ile başaracağız” diye konuştu.

‘Yaklaşan seçim süreci öncesi ülkemizin menfaati için birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz’ diyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy da, “AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayımız Evren Dinçer ile esnaflarımızı ziyaret ederek taleplerini dinliyoruz. Başkanlık sürecim boyunca sık sık gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ve programlarla her zaman esnaf kardeşlerimizle bir arada olarak gönül bağımızı sağlam bir zemin üzeri oturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak yaklaşan seçim sürecinde bu ziyaretlerimizi yeniden gerçekleştirerek hem yaptığımız hizmetleri değerlendiriyor hem de yapacağımız hizmetlerimiz adına istişarelerde bulunuyoruz” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı

Çaldığı Eşyalarla Birlikte Kıskıvrak Yakalandı18.03.2019 günü saat:22.00 sıralarında Taşpazar Mahallesi 852 Sokak Erdem Sitesinde

Karnından devasa kitle çıkartıldı

Karnından devasa kitle çıkartıldı6 yaşında ki bir çocuğun karnından 20 cm büyüklüğünde, 2 kg ağırlığında

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyor

Aksaray’da Günlük 40 bin yumurta üretiyorAksaray İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent SAKLAV ilimizde faaliyete gösteren

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN