AK Parti İktidarına Türkiye’nin İhtiyacı Var

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti İktidarına Türkiye’nin İhtiyacı Var
15 Ekim 2018 - 14:48 | 33 kez okunmuş
AK Parti İktidarına Türkiye’nin İhtiyacı Var

Türkiye’nin AK Parti iktidarına her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğuna vurgu yapan AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Türkiye’den başka yaşayacağımız bir ülke yoktur. Bu ülkeye ve liderine hep birlikte savunup sahip çıkacağız” dedi.

Türkiye’nin birliğini, bütünlüğünü bozmadan geleceğe yürüyeceklerini, bunu yapmaya mecbur olduklarını belirten Başkan Altınsoy, “Çünkü Türkiye’den başka yaşayacağımız bir ülke yoktur. Cennet vatanı bu ülkeyi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı hep birlikte savunacağız, hep birlikte sahip çıkacağız. Asla ve asla Türkiye düşmanlarına hiçbir fırsatı tanımayacağız, vermeyeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Altınsoy, “Türkiye’nin bugüne kadar ki AK Parti iktidarları döneminde, her alandaki başarıları bizi motife etmiştir ve Türkiye’ye olan hizmet borcumuzu bu anlamda yerine getirmek gibi bir sorumlukla siyaset yapıyoruz. Biz milletimizi seviyoruz, ülkemizi seviyoruz, ülkemiz üzerinde birtakım hesaplar, planlar yapmak isteyenlere karşı da daha çok çalışmamız, daha çok mücadele etmemiz gerektiğini düşünüyoruz.”

AK Parti’nin çok büyük bir aile olduğuna işaret eden Altınsoy, şunları kaydetti: “AK Parti Aksaray’da hızla yükselmeye ve büyümeye devam ediyor. Gerçekleştirilen icraatlarına, yapılan yatırımların ve hizmetlerin farkında olan Aksaraylı hemşerilerimizin desteği ile AK Parti ailesi günden güne genişlemeye devam ediyor. AK Parti’nin ülke genelinde üye sayısı 11 milyon, Aksaray genelinde ise 42 bin 574 civarında. AK Parti çok büyük bir aile. Genel merkezden sandığa kadar ciddi bir yapımız var. Bu yapıyı muhafaza etmek, bu yapıyı dinamik tutmak için sürekli istişare ve iletişim halindeyiz.” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Herkesin Ortak Kaderi AK Parti

Herkesin Ortak Kaderi AK PartiAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Artık hiçbir şey eskisi

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin Sokaklarda

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Aksaray’ın Huzuru İçin SokaklardaAksaray Emniyet Müdürlüğü TEM, Kaçakçılık, Narkotik, Asayiş, Siber Suçlarla

Yuvalar Isınıyor, Yüzler Gülüyor

Yuvalar Isınıyor, Yüzler GülüyorAksaray İHH İnsani Yardım Derneği’nin 10 gün önce başlattığı Soba

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN