“Ak Parti Bu Kongreden Güçlenerek Çıkmıştır”

Ana Sayfa » Haberler » “Ak Parti Bu Kongreden Güçlenerek Çıkmıştır”
14 Eylül 2015 - 16:30 | 13.567 kez okunmuş
“Ak Parti Bu Kongreden Güçlenerek Çıkmıştır”

Aksaray Milletvekili Nevzat Palta yaptığı yazılı basın açıklamasında gerçekleşen Ak Parti Olağan Kongresi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Palta: “ 14 Ağustos 2001 de hizmet yolculuğuna başlayan Ak Parti Millete hizmet yolunda her zamankinden daha güçlü bir şekilde ilerlemektedir. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen 5. Olağan Kongremiz ile Sayın Ahmet DAVUTOĞLU bir kez daha genel başkanlığa güçlü bir destekle seçilmiş, böylece görevine kaldığı yerden devam etmektedir.

Ak Parti doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bu milletin ortak değeri; birlik ve beraberliğinin, kardeşliğinin en güzel örneğidir. Milletimize hizmet etmek gibi ulvi bir görevi 14 yıldır en iyi şekilde yerine getirmeye gayret eden Ak Pati; bu kongre sonrasında birlik ve beraberliğini, motivasyonunu artırarak yoluna devam edecektir. Partimizin en üst temsil organı olan Genel Başkanımızdan mahalle temsilcimize kadar bütün partililerimiz dava kardeşliği hukuku ile 14 yıllık bu tarihi yürüyüşe daha güçlü bir şekilde devam edecektir.

1 Kasım 2015‘ te gerçekleşecek seçimlerle birlikte Ak Parti’nin aynı aşk ve kararlılıkla görevine devam edeceğine, milletimizin de bu yönde desteğini esirgemeyeceğine olan inancım tamdır.

Ak Partinin her bir neferi omuzlarında taşıdığı sorumluluğun farkında, bir dava bilinci ile bu emanete sahip çıkmaktadır. Şu gerçek hepimizce malumdur ki Ak Parti ile Türkiye’nin kaderi ortaktır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Özel Çocuklara Özel Gezi

Özel Çocuklara Özel GeziAksaray İHH İnsani Yardım Derneği Yetim Biriminin ilgilendiği özel çocuklar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli Açıklamalar

ATSO Başkanı Göktaş’tan Ekonomiye İlişkin Yasa Değişiklikleri Hakkında Önemli AçıklamalarAksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Basılı

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret Etti

Vali Mantı Gazeteciler Birliği’ni Ziyaret EttiAksaray Valisi Ali Mantı Aksaray Gazeteciler Birliğini ziyaret ederek Gazeteciler

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN