AK Parti, Aydınlık Geleceğin Teminatı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti, Aydınlık Geleceğin Teminatı
04 Aralık 2018 - 12:51 | 59 kez okunmuş
AK Parti, Aydınlık Geleceğin Teminatı

Mayasını milletin attığı AK Parti’nin milletin içinde, milletin ruhunda, medeniyet damarlarında yaşayan büyük bir siyasi hareket olduğunu ifade eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin Türkiye’nin aydınlık geleceğinin teminatı olduğunu bildirdi.

AK Parti, maruz kaldığı her türlü saldırılara ve engellemelere rağmen, yılmadan azimle ve kararlılıkla milletine olan hizmet aşkıyla, ülkesine büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşattığına dikkat çeken Başkan Altınsoy, “İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda birçok ilke imza attık. AK Parti’nin devrim niteliğinde attığı adımlar, Türk siyasi tarihinde önemli bir dönüm noktası oluşturmasının yanında bölgede güven ve istikrarın sembolü olmuştur. Milletimiz bizlere görev verdiği sürece bizler her daim milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz” dedi.

AK Parti ile hedeflerine doğru emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin durdurulmak istendiğine değinen Altınsoy, “Ülkemize diz çöktürmek için yapmadıklarını bırakmadılar. Her türlü senaryoyu devreye soktular. 15 Temmuz’da, 17-25 Aralık’ta, Gezi’de yıkamadılar. Son olarak da ekonomik manipülasyonlar yaparak ekonomimizi sarsacaklarını sanıyorlar ama yine başaramayacaklar. Bize karşı ekonomik savaş ilan edenlere karşı cevabı bu aziz milletimiz her zaman vermiştir” diye konuştu.

AK Parti’nin, maruz kaldığı her türlü saldırılara ve engellemelere rağmen, yılmadan azimle ve kararlılıkla millete olan hizmet aşkıyla, Türkiye’ye büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşattığını dile getiren Altınsoy, “14 Ağustos 2001 yılından bugüne milletin desteğiyle karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikayesi olan AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi çok daha ileriye götürme adına milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyoruz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Dünya Süt Günü Kutlu Olsun

Dünya Süt Günü Kutlu OlsunAksaray İl Tarım ve Orman Müdür Bülent Saklav Dünya Süt Günü münasebeti

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım Yapıyoruz

AK Parti Olarak Ülkemizin Geleceğine Yatırım YapıyoruzAK Parti’nin 17 yıllık iktidar dönemi, reformlar ve başarılarla dolu bir ekonomik

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi

Aksaray İHH Yetim Çalışmasında Türkiye Birincisi15 Ramazan Dünya Yetimler Günü vesilesiyle gün boyunca Aksaray yetimleri için

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN