AK Parti, Aksaray’da Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » AK Parti, Aksaray’da Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı
13 Aralık 2018 - 16:03 | 83 kez okunmuş
AK Parti, Aksaray’da Yerel Seçim Çalışmalarına Başladı

AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı tarafından aday gösterilmesinin ardından yereldeki çalışmalarına başladı.
Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri seçim kampanyasına start verdi.
Parti binasında bir araya gelen AK heyet burada ziyaretleri kabul etmelerinin ardından öğle namazını Ulu Cami’de eda etti. Emekliler Dinlenme Evinde yoğun ilgi ile karşılanan AK heyet, vatandaşlardan destek ve dua istedi.
Aksaray’da seçim seferberliğini başlattıklarının altını çizen İl Başkanı Altınsoy, “31 Mart seçimlerinde Evren Dinçer kardeşimizi çok yüksek bir oy oranıyla belediye başkanı yapacağımıza inancım tamdır. Bu seçimlerdeki sloganımız olan tevazu, samimiyet ve gayret ile inşallah gönüllere gireceğiz. Ve gönül belediyeciliğini, gönüllere nakış nakış işleyeceğiz. Bu bilinçle bütün teşkilatlarımız ile birlikte var gücümüzle çalışarak seçimlerden Allah’ın izni milletimizin desteğiyle zaferle çıkıp bu başarıyı hep birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.
Gittiği her ortamda yoğun ilgi ile karşılaşan Başkan adayı Evren Dinçer ise, “Aksaray için yapılacak işleri hep birlikte yapacağız. Yatırım, hizmet ve projelerimizin merkezinde halkımız olacaktır. Önemli olan gönülleri kazanmak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği yapmak. Biz de bu doğrultuda şimdiden çalışmalarımıza başladık. Hangi partiye rey verirse versin her bir vatandaşımız bizim için kıymetli olduğu gibi onların dualarında yer alıp onların sesi olmak bizler için şeref olacaktır. Aksaray’ı hep birlikte yöneterek huzuru, güveni ve mutluluğu daim edeceğiz” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdi

Milletvekili Erel, dolu felaketi hakkında soru önergesi verdiAksaray’ımızın her türlü problemlerini ve çözüm yollarını mecliste ilgili

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer Kazanıyor

Çiftçinin Ürünü Borsada Değer KazanıyorAksaray Ticaret Borsası Lisanslı depolarına ürün alımına başladı. Çifçiler

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değil

AKSARAY’ın göl,ırmak ve su kaynakları sahipsiz değilAKSARAY AMATÖR,SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞA KORUMA DERNEĞİ (AKSOBDER)kuruldu. Başkan

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN