Ak Parti Adayını karşıladı

Ana Sayfa » Haberler » Ana Manşet » Ak Parti Adayını karşıladı
12 Aralık 2018 - 17:48 | 53 kez okunmuş
Ak Parti Adayını karşıladı

Ak Parti Aksaray Belediye başkan adayı Evren Dinçer’i parti önünde yaptıkları bir programla karşıladı. Programda bir konuşma yapan Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; Öncelikle Kuruluşundan bu güne kadar partimize gönül vermiş, sandık müşahidinden, mahalle, köy, belde, ilçe ve il yönetim kurullarında görev almış, gerek meclis üyesi, gerekse belediye başkanı olarak aziz milletimize hizmet bayrağını taşımada yarışan, partimize, ilimize hizmet etmiş tüm dava arkadaşlarıma minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum.

2019 Mart ayında yapılacak Yerel Yönetimler seçimleri için Belde, İlçe ve İl Belediye Başkanlığı için partimize birbirinden değerli birçok dava arkadaşımız başvuruda bulundu.

İl, İlçe ve Beldelerimiz için birçok belediye başkan adayının çıkması aslında AK Parti’nin zenginliğidir. Bu durum insanların AK Parti’nin hizmet edeceğine inanıp güveniyor olması demektir.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Aksaray Belediye Başkanı Adayımız Evren Dinçer kardeşimiz olmuştur.

Yakın zamanda belirlenecek olan İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarımızın arkasında hep birlikte duracağız ve yoğun şekilde çalışarak gelecek 4 ayda AK Parti’nin bayrağını en yükseklere dikeceğiz.

Biz yumruk gibi bir bütünüz. Ülkemiz ve şehrimiz bizden hizmet bekliyor. Türkiye’yi çökertmek için dünya gözünü Türkiye’ye dikmiş, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı takip ediyorlar. Biz buradan haykırıyoruz, Aksaray ve Türkiye diz çökmeyecek, Cumhurbaşkanımızın arkasında AK kadrolarla dimdik duracağız. Allah’ın izniyle köy köy, ilçe ilçe, mahalle mahalle hizmetlere devam edeceğiz. Bizim aşkımız, hizmetimiz pazara kadar değil, mezara kadardır.

1994 yılında başlayan yerel yönetim belediyecilik anlayışı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinde İstanbul’da hayat buldu. 2002’de başlayan AK Parti iktidarı ve akabinde 2004’te de yerel yönetim seçimleriyle hakikaten Türkiye’de yerel yönetimlerde çağ atlatıldı.

Cumhurbaşkanımız, Evren Dinçer kardeşimizi sizlere emanet etti. Bizler bu emanete sahip çıkacak ve 31 Mart akşamı Aksaray’ın Şehrül Emini olarak seçeceğiz inşallah.

Milletvekillerimizle, İl yönetim kurulu, Merkez ilçe yönetim kurulu, Kadın ve Gençlik Kollarımız başta olmak üzere tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra daha büyük hizmetler yapabilmek için yeni projeler ve yatırımlarla Aksaray’lı hemşerilerimize hizmet adına gayret göstereceğiz.

Kimsenin inancına, kıyafetine, ırkına, rengine, siyasi kanaatine, felsefesine bakmayacağız. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı içinde hareket edeceğiz. İnsana değer verme anlayışı içinde tüm kardeşlerimizi kucaklayacağız. Onların derdi ile dertlenip, sevinci ile coşacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bizde kibir olmayacak. Kimsesizin kimsesi olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız’ın ‘Sizden rekor bekliyoruz’ talimatıyla çalışacağız, tüm teşkilatlarımızla gayret göstereceğiz. Bundan sonra daha fazla çalışıp, gönüllerde taht kuracağız.

Sayın Cumhurbaşkanı’mızın ‘gönül belediyeciliği’ talimatını en iyi şekilde yerine getireceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayacağız.

Cumhurbaşkanımızı mahcup etmeyeceğiz. İlçe ve Belde Belediye başkanları belirlendikten sonra ‘Bismillah’ diyerek Aksaray’dan hiç umulmadık bir özel sonuç alacağız. AK kadro burada, ekip burada.

İnşallah gayretli çalışmalarımızla, samimiyetimizle, dürüstlüğümüzle, mütevaziliğimizle, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızın yoğun çalışmasıyla 31 Mart 2019 seçimlerinde ipi göğüsleyen biz olacağız,

Ben burada yaptığı hizmetlerden dolayı Haluk Başkan’a teşekkür ederken, Evren Başkanımıza da şimdiden görevinin hayırlı olmasını diliyorum.

Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Daire Başkanı iken AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Evren Dinçer ise yaptığı konuşmasında Aksaray’ı dünyanın yaraşan şehirleri içerisine sokacaklarını belirterek, “Aksaray’ın yetiştirdiği bir evladı olarak başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndaki görev sürem olmak üzere bürokrasideki edindiğim tüm bilgi, birikim ve tecrübelerimi memleketimize aktarmak, memleketimize hizmet getirme noktasında elimden geleni yapacağımı sizlere ifade etmek istiyorum. Tecrübemizi şehrimize sunmak için kutlu bir yola girdik. Bu yolda ben, sen, o değil, sadece ve sadece biz varız. Dünyada artık ülkeler değil, şehirler yarışır hale gelmiştir. Bizde Aksaray’ımızı dünyanın yaraşan şehirleri içerisinde sokmaya çalışacağız inşallah” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Kavgada MHP eski ilçe başkanı öldü, 3 kişi yaralandı

Kavgada MHP eski ilçe başkanı öldü, 3 kişi yaralandıGüzelyurt ilçesinde çıkan silahlı kavgada, MHP eski ilçe başkanı ve belediye

Milletvekili Aydoğdu Babalar Gününü Kutladı

Milletvekili Aydoğdu Babalar Gününü KutladıAksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu; Ailesi için her türlü fedakârlığı üstlenen,

Kurtuluş Mahallesinde Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Kurtuluş Mahallesinde Asfalt Çalışmaları SürüyorAksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kurtuluş Mahallesinde

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN