SON DAKİKA

AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Ağaçören Haberleri » AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi
31 Temmuz 2019 - 11:03 | 18 kez okunmuş
AK Heyet Hayırlı Olsun Ziyaretleri İçin Sahaya İndi

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı M. Emin Kılıç, İGM ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart seçimlerinde halkın teveccühüyle kazanan İlçe Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Sarıyahşi İlçe Belediye Başkanı Fatih Ünsal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK heyet verimli geçen görüşmede, İlçeyi daha da geliştirecek fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret ederek hasbihal etti. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Milletvekili Cengiz Aydoğdu, sorunların çözümü için tek tek not aldı.

Ağaçören İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK heyet burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir süre karşılıklı görüş alış verişinin ardından Ağaçören’den ayrılan AK heyetin son durağı Ortaköy Belediye Başkanlığı oldu.

Ortaköy’ü Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak adına yerel seçimlerde gösterdikleri fedakarlık için İl Teşkilatına teşekkür eden Ortaköy İlçe Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir; “Şimdi daha çok çalışacağız. Ortaköy Kazanacak, Türkiye Kazanacak. Yaşanabilir bir Ortaköy hedefiyle çıktığımız yolda projeleri siz değerli Milletvekillerimiz, İl Başkanım ve teşkilatımızın desteğiyle uygulama zamanı. Bizleri ziyaret ederek onurlandırdığınız için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Özdemir’den brifing alan Milletvekili Cengiz Aydoğdu ise halkın menfaatine yönelik hazırlanacak olan her projenin altına imza atacağını vurgulayarak, “Seçimlerin kazananı halkımız olmuştur. Bundan sonra halkımıza en güzel hizmetleri getirmek için çalışacağız. Çalışmalarımızı her zaman istişare ederek ortak akılla yapacağız. Bizim tek meselemiz halka hizmet etmektir.” diye konuştu.

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, birlik ve beraberliğin daim olması temennisinde bulunarak Başkan Özdemir’e görevinde başarılar diledi.

Bir süre karşılıklı fikir alış verişinin ardından AK heyet ilçe merkezindeki vatandaşları ziyaret etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

AKMÜB Başkanını Göreve Davet ettiler

AKMÜB Başkanını Göreve Davet ettilerAksaray Müteahhitleri AKMÜB Başkanını göreve davet ettiler. Müteahhitlerin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Müjdeyi Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Müjdeyi VerdiAksaray heyetinin Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile Aksaray havzasının

İşçi ve İşverenlerimizin Yanındayız

İşçi ve İşverenlerimizin YanındayızAK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN