Dolar : Alış : 4.0332 / Satış : 4.0405
Euro : Alış : 4.9670 / Satış : 4.9760

Ak Heyet Beldeleri Ziyaret Ediyor

Ana Sayfa » Haberler » İlçe Haberleri » Eskil Haberleri » Ak Heyet Beldeleri Ziyaret Ediyor
09 Nisan 2018 - 13:58 | 33 kez okunmuş
Ak Heyet Beldeleri Ziyaret Ediyor

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı, TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan Ak Heyet, geçtiğimiz hafta sonu belde ziyaretlerinin startını verdi.

Gittikleri Belde ve İlçelerde, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları ve teşkilat mensupları tarafından karşılanan Ak Heyet, Belediye Başkanlarından İlçeler ve Beldeler için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

İlk olarak cumartesi günü Demirci Beldesi ile ziyaretlerine başlayan Ak Heyet adına konuşan Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Birlik ve beraberlik olduğu sürece aşılamayacak engelin olmadığı belirterek, “Biliyoruz ki 2019 seçimi bizim olduğu kadar diğer siyasi partiler için de zor bir seçim olacak. Ama bizdeki birlik beraberlik ve dayanışma devam ettiği sürece, eskisiyle, yenisiyle tüm teşkilatlarımız aynı ruh, aynı heyecanla çalıştığı sürece, bu seçim de bizim için kolay olacaktır.” ifadelerini kullandı. İktidar partisi olmanın sorumluluğunu bildiklerini ve ona göre hareket ettiklerini kaydeden İl Başkanı Altınsoy ise, “Bugün itibariyle 7 ilçemizi ziyaret ettik. Beldelerimizi ziyaret etmeye başladık. Gittiğimiz her yerde, teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Biz artık 2019’da son basamağı çıkacağız. Bu basamaktan sonra ülkemiz gelişmiş ülkeler arasında olacak ve gücümüzü herkes bilecek ve görecek. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde dinlemek, iktidar partisinin temsilcisi olmamızdan dolayı bizlerin sorumluluğudur. Gece gündüz en ücra köyümüz, beldelerimiz, ilçelerimiz, ilimiz ve ülkemizin menfaati için çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde Ak Parti Hükümetleri olarak yaptığımız çalışmaları ve gayretleri anlatıyoruz. Sizler de beldelerimizde gençliğinden, kadın kollarına, köy ve mahalle temsilcilerine kadar herkes çalışmalarını artıracak ve partimizin çalışmalarını anlatacaksınız.” ifadelerinde bulundu.

Cumartesi günü Demirci, Gülpınar beldeleri ile Gülağaç ilçesini ziyaret eden Ak Heyet, Pazar günüde Yenikent, Eşmekaya beldeleri ile Eskil İlçesini ziyaret etti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamız

İstanbul Milletvekilimiz sn. Eren Erdem’e yönelik iftiraları çürüten mahkeme kararı ve açıklamamızAksaray Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak; 2019 seçimlerini,

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını Veriyoruz

23 Nisan Bayramını Kutladığımız bugünde Seçim Startını VeriyoruzCHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak; Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da Yapıldı

Halk Oyunları Yarışması Aksaray’da YapıldıAksaray’da, Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından kulüpler arası

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN