Dolar : Alış : 3.7967 / Satış : 3.8036
Euro : Alış : 4.6385 / Satış : 4.6469

ADÜ’de girişimcilik konferansı gerçekleşti

Ana Sayfa » Haberler » Dünya » ADÜ’de girişimcilik konferansı gerçekleşti
24 Aralık 2017 - 10:12 | 41 kez okunmuş
ADÜ’de girişimcilik konferansı gerçekleşti

İş Adamı ve Marka Kurucusu Ufuk Coşkun, ’Girişimcilik’’ temalı söyleşi dizisiyle deneyimlerini aktarmaya devam ediyor. Yoğun mesaisi arasında Üniversitelerden gelen konferans taleplerini de geri çevirmeyen Coşkun ‘’Ülkemizin Genç Girişimcilere ihtiyacı ‘’ var diyerek konferanslarına devam ediyor.

Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Yerleşkesin ’de gerçekleşen söyleşiye Adnan Menderes Üniversitesi öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Ufuk Coşkun, iş hayatındaki 22 yıllık başarı hikâyesini genç katılımcılara anlattı. Markaların kuruluşuyla ilgili önemli noktalara da değinen Coşkun ‘’Gelecekteki önemli Dünya markalarını Türk gençleri kurabilir, Buna Türk gençlerinin inanması ‘’ lazım dedi. Başarı hakkında genç katılımcılara tüyolar da veren Coşkun ‘’Her başarının ardında mutlu bir aile vardır’’ dedi ve gençlere mutlu bir aile yaşantısının başarıdaki öneminden bahsetti. Girişimcilik ve yeni iş yeri kurma hakkında bilgilerde verdi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdı

Altınsoy, İl Kongresinin ardından çalışmalarını hızlandırdıAk Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti 6. Olağan İl Kongresinin ardından

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye Etti

Başkan Yazgı, Öğrencilere Kitap Okumayı Tavsiye EttiVali Aykut Pekmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yusuf Hakiki Baba Ortaokulunda

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam Ediyor

Türkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray’da Devam EdiyorTürkiye Paralimpik Yüzme Şampiyonası Aksaray olimpik yüzme havuzunda başladı.

RastgeleSeçilen İçerik

FACEBOOK'TA BİZİ BULUN